točno pred enim tednom so kaktusi v  tivolskemu rastlinjaku dobili novo glasno družbo. namesto običajnih mirnih obiskovalcev se je med njimi znašlo pet blogerskih deklin (1, 2, 3, 4 in moja malenkost), ravno toliko – ali pa še kakšen več – fotoaparatov, cel kup oh in sploh luštnih cunj in polni pladnji najodličnejšejših cupcakeov. tole naj bo le manjši teaser, kaj več o celi zadevi pa oktobra v trafikah!

exactly a weak ago something exciting happend at the tivoli greenhouse in ljubljana. instead of the usual visitors five blogging ladies (1, 2, 3, 4 and myself) filled up the space with cameras, pretty clothes and a lot of delicious cupcakes. this is just a small teaser, the rest will follow in october – both here and on the local newsstands!

Coming soon9 people like this post.


5 Responses to “Coming soon”

  1. prva fotka je za na zid!

  2. hehehe, hvala! v petek smo ugotovile, da ni lahko bit tkole fotogeničen … kaktusom gre pa očitno dobro od rok :D

  3. kaj ste pupe pa tokrat ušpičle? :)

  4. martinKa, mal bo treba še počakat, pa boš hitr vidla! :)

  5. krejzi poza mojih rok =)

Add Your Comment