a ni fino, kako se včasih iz najslabših situacij v življenju razvije nekaj finega? vse se je začelo nekega zelo bednega popoldneva, polnega slabih novic in jeze. med telefonskim pogovorom sem slučajno začela drezati v nič hudega sluteč vzidan podboj med predsobo in kuhinjo, ki mi je šel na živce že od nekdaj. podboj se je začel premikati, jeza pa je prihajala na plan. po treh dneh žaganja, tolčenja, lomljenja, mešanja hobby kita, glajenja, barvanja in švicanja so me vsi slabi občutki dokončno zapustili, ostal pa je le svež pogled na prenovljen prostor s čistim zaključenim zidom brez podboja. za piko je poskrbel še nov obešalnik za plašče in svet je spet lep!

isn’t it amazing how sometimes the worst situations in life turn into something great? it was one of those days full of bad news and i could just the feel anger piling up inside me. i was talking on the phone and looking at this doorframe between the kitchen and the hall, which was really bothering me for a while. suddenly i started to poke it and as i was hitting it harder and harder the doorframe started to move and the anger was released. after three days of cutting, sawing, pounding, breaking, mixing wall putty, sanding, painting and sweating all the bad feelings went away. all there was left was a fresh sight of a refurbished space with a clean wall and no doorframe. a new coat rack rounded up the story and the world is wonderful again!

Anger management3 people like this post.


2 Responses to “Anger management”

  1. prosim, da naslednjič, ko boš jezna, prideš k meni.. imam par omar za premaknit, pa neki za pokitat.. ;)

  2. evasardina

    October 25th, 2011

    sej si vidla, kaj se zgodi, če jst kej delam v pri tebi v stanovanju. skor sem ti mizo uničla in se še hvalila zraven, kok razturam … še zdej me je sram, tko da bom morala bit RES jezna za pridt k teb delat :)

Add Your Comment