Tam daleč za devetimi gorami (no, ja za desetimi bloki), za devetimi vodami (khm, za devetimi cevmi iz toplarne) in za devetimi poljanami (…. če smo natančni pa v Mostah) stoji Vila Mojmir. Skoraj kot v pravljici – zdi se, kot da se je v njej ustavil čas. Nikakor mi ne gre iz glave, kako zabavno je bilo tam včerajšnje druženje s Klaro in Klemenom in kako fenomenalno je pravzaprav njuno handmade stanovanje. Ne vem, ali gre za to kriviti njun nadslasten brunch ali starinsko omaro z orodnjem na hodniku, morebiti retro moto čelado na polici, Klarin kotiček za šivanje, zna biti, da imajo prste vmes tudi super plakati na stenah, rexi v jedilnici, batmobil ali pa katera od črno pobarvanih vrat …
Zato pa zdaj vsi hitro oddajte svoj glas za njun predlog nove eko embalaže za Mercator. Držim pesti!!

In a land far, far away (ok, in reality it’s hidden behind the heating plant in Ljubljana) stands a house called Vila Mojmir. But it really does feel like in a fairytale, like time stood still there. I can’t seem to forget how great my day was hanging out with Klara and Klemen who live there in their perfect not so little handmade appartment. Maybe it was the tasty bruch they made or the old wooden tool cabinet in the hall, perhaps the retro motor helmet on the shelf, Klara’s sewing corner, all the great posters on the walls, rex chairs in the dining area, batmobile or all the black doors in there …
So now please, vote for their proposal for Mercator eco packaging. I keep my fingers crossed!

Vila Mojmir10 people like this post.


5 Responses to “Vila Mojmir”

 1. eva, čist flattering preveč je tole =)
  moram prov rečt da na fotkah zgleda vse še prav posebej seksi =)
  pa hvala zaa tvojo super družbo in strokovno asistenco !!!!

 2. Vsak mora najti svoj Mir in upam da bo moj vsaj približno tako simpatičen in udoben! :)

 3. evasardina

  November 12th, 2011

  klara > it was my pleasure!
  sanja > držim pesti ta tvoj Mir ;)

 4. klara, a vidiš, da je vajino stanovanje fotogenično tudi na drugih fotkah;)

 5. super fotke, super stanovanje (K & K svaka čast), rexi v kuhinji <3, brunch zgleda ful okusen, skratka super!! :)

Add Your Comment