V petek smo ob finem vinčku, še boljši torti in ob zabavnih ritmih fenomenalnih Xequtifz v Ajdovščini  skupaj otvorili novo staro restavracijo z lounge barom Dama. Dama se je preselila na novo lokacijo, kjer je pod pod budnim očesom Nine Selan in Vida de Glerie dobila bleščečo moderno preobleko. Torej, če vas pot kdaj zanese v deželo burje, vsi na kosilo v Damo – mislim, da se dobrotam mojstrice Jade preprosto ne da upreti!

From now on there is no doubt where to go if you are hungry in Ajdovščina. A brand new restaurant and lounge bar Dama opened it’s door this weekend. We had a blast – the Xequtifz gave their best and the place was magical (the interior was designed by a young but very creative couple Nina Selan in Vid de Gleria). And if i tell you that the food menu in Dama is being supervised by chef Jade , you really have no exuses not to come any more!

Dama6 people like this post.


4 Responses to “Dama”

 1. darn, kako si seksi pofotkala!
  tista prva je sploh slastna! ko pride urška iz portugalske nazaj v ajdovščino gremo na en izlet via-gričevje!

 2. svetsko!

 3. Oh, ob sobotah, nedeljah in praznikih zaprto, grrrr.
  Pa ravno sem možu poslala mejl, da bi lahko kdaj z otroki šli tja na kosilo…

 4. evasardina

  November 22nd, 2011

  mojcej > spletna stran je na žalost še stara – odprto je vsak dan!

Add Your Comment