Ni večje zabave od drsanja po zamrznjenem koseškem bajerju! In prav vsako leto, ko se podam na pot po ledu se mi zdi, kot da sem zakorakala naravnost v eno izmed Unicefovih voščilinic. V moji glavi so na njih vedno upodobljeni otroci v drsalkah.

I absolutely love frozen lakes and skating or just walking on ice. And every time I see all the people having so much fun on the small Koseze pond nearby it feels as if had just walked straght into one of the Unicef chritmas cards. In my mind they always had children skating pictured on them.

Winter joy3 people like this post.


8 Responses to “Winter joy”

 1. Joj, jaz ne vem če bi si upala. Kaj če poči?! Super fotke!

 2. evasardina

  February 8th, 2012

  eh, a veš da ob pogledu na množico ljudi, ki jih to niti najmanj ne skrbi, tudi mene zapustijo vsi morebitni strahovi. in glede na to, da je bilo zunaj krepko pod nič, bi moralo pokanje ledu biti res eno veliko presenečnje. saj veš – sreča je na strani pogumnih ;)

 3. it is absolutely fantastic :)

 4. To imaš prav, morda se opogumim tudi jaz, ker izgleda reeees svetovno! :-)

 5. These are like from the seventies. They remind me of the picutres my parents made so often in the past. Like them very much.

  greetings!

 6. Greta ones! A little bit like from the seventies :*
  COOL!

 7. evasardina

  February 13th, 2012

  hey, magdalena, thanks! as you prabably saw i have some problems with comment posting her on my blog and the comments may not appear right away … sorry for that.

 8. joj, zgleda ful dobro! Tako pravljično zimsko ;)
  Tudi v Celju imamo eno veliko jezero, kjer se pogumni drsajo… jaz žal nisem med njimi, vedno samo opazujem iz varne razdalje. :)

Add Your Comment