Od mojih zadnjih šiviljskih podvigov in maminih pogledov izpod čela so se stvari pošteno izboljšale. Levji delež zaslug za to nosi ena prima punca po imenu Mateja, ki me je tekom svoje šiviljske delavnice (ob tem maham Katarini in se zahvaljujem za super rojstnodnevno darilo) več kot strokovno in potrpežljivo vodila pri izdelavi tele dvobarvne lanene obleke. Sploh ni slabo, a ne?

It’s been a while since my last sewing exercises. And I’m proud to say that thing got better – a lot better! A big thanks for this goes to a special girl called Mateja, who patiently guided me through her sewing class (thank you Katarina for this great birthday present!) which i finished with this brand new two colored dress in my hands. Not bad, right?

The dress returns6 people like this post.


6 Responses to “The dress returns”

 1. Šik, zelo. Čestitke za vztrajnost in nadvse lep izdelek!

 2. Mihaela

  June 19th, 2012

  Lepa oblekica, ki je ravno pravšnja za današnje dni. Nice.

 3. Ne, ne sploh ni slabo, zelo lepo je. Res! Zdej si me spomnila, da sem pa jaz čisto pozabila nase, da si že sto let nisem nič sešila in da to pa res nikamor več ne pelje. No ja, pelje, v H&M in Zaro :(

 4. Preprosto čudovita je!

 5. evasardina

  June 20th, 2012

  hvala punce!

 6. Zelo lepe fotke! (in seveda obleka:)

Add Your Comment