Pred kratki sem pri pospravljanju starih predalov naletela na pravo malo bogastvo – celo mapo že davno pozabljenih letrasetov! Kljub temu da gre za prastaro tehnologijo, sem se s pravim retro veseljem lotila barvanja, kombiniranja, centriranja in fejkanja strešic. In omg, če je kdo slučajno že pozabil – časi pred računalniki so bili resnično zamudni …

When i was cleaning one the drawers i came across a small fortune – a whole map of old letrasets! It didn’ take long before my retro spirit kicked in and i started transfering the letters on paper, making cominations and trying to fake the Slovenian č, š  and ž letters. And omg, I must say – good old days were really extremely time-consuming …

Letrasets3 people like this post.


2 Responses to “Letrasets”

  1. Tudi sama moram imet nekje še par primerkov… par let nazaj se jih je še dalo kupit v knjigarni, zdaj pa ne vem več…
    :)

  2. Letraset je kul!

Add Your Comment