Uf, je že dolgo, od kar smo gulili te stare klopi na faksu. Vmes se je marsikaj spremenilo. Klopi so nove, prav tako prostori in predmetnik, a ko pridem po stopnicah na vrh stavbe na Jamnikarjevi in zagledam množico maket na hodniku, se mi zdi, kot da se spet vračam nazaj v čas … Pred kratkim smo ob 40. obletnici študija skupaj obujali spomine, za slavnostni dogodek pa sem oblikovala zbornik in plakat.

It’s been a long time since we sat at those old tables in college. A lot has changed since then but still when i come up the stairs of our landscape architecture department again and see all those models laying around the hall it somehow still feels the same … We celebrated the 40th anniversary of landscape architecture studies in Slovenia a while ago and for this occasion i designed a poster and a book.

40 let študija krajinske arhitekture2 people like this post.


4 Responses to “40 let študija krajinske arhitekture”

 1. Lep zbornik. Je to uraden zbornik?

 2. evasardina

  October 11th, 2016

  @ana, hvala! da, uraden.

 3. Bi se ga dalo kje videti oz dobiti?

 4. evasardina

  October 13th, 2016

  Mislim, da bi se moralo odati dobiti še kak izvod. Verjetno je najbolje, da pokličeš v tajništvo Oddelka za krajinsko arhitekturo, kjer to bo g. Tomaž povedal, če je še kakšen na zalogi.

Add Your Comment