kopalnica

že dolgo se mi po glavi podi misel o prenovi kopalnice. morda mi zdaj ob pomoči konkretnega varčevalnega programa celo uspe :) ideje o tem, kako v miniaturni prostor stlačiti tuš, wc, umivalnik, radiator, bojler, pralni stroj in nekaj prostoraza shranjevanje, so že na papirju, še vedno pa iščem kakšnega zanesljivega izvajalca. kakšna priporočila?

and the makeover continues …1 person likes this post.


7 Responses to “and the makeover continues …”

 1. Fino izgleda. Edina stvar, ki mi ni všeč, je vaza. Profesionalna deformacija. :))

 2. Ej, Eva kater program pa uporabljaš za risanje teh načrtov? :)

 3. eva sardina

  November 9th, 2009

  hehe, renderje je delal cimer, da ne bo tako zgledalo, kot da sem jaz tak profi. narejeni so v Maxonovem programu 4D Cinema.

 4. tako je, render je narjen s Maxon Cinema4D. Za vazo se pa opravičujem, je res čist mimo ;)

 5. eva sardina

  November 11th, 2009

  o, lej ga cimer! :)

 6. Halo halo najjača cimra! =)
  a bova to midva še malo spimpala a? pridem ju3 v Ljubljano pa bova končala ta renderčič, ker te lučke ipd za interierje študiram. Bom nardil, pa dobim korekcije, ko prideš iz šihta ;) ..če ne boš pobegnila v Postojno :|

 7. hvala vama za info :) čestitke, res obvladata!

Add Your Comment