komaj se je začelo, pa je že konec …

za nami so trije tedni pustolovščin z avtodomom po škotski, prevoženih dolgih 6873 km, prehojenih nešteto stopnic (zakaj mi nihče ni prej povedal, da je škotska dežela stopnic?), preiskanih desetine gradov, vožnja po levi, ovce na cesti, ovce na hribih, ovce vsepovsod, viski v potokih, tropi divjih jelenov, tjuljni, turnir v pokru s potetoviranimi pristaniškimi delavci, haggis, fish & chips, skriti in divji avtokampi, škrlatni sončni zahodi in sončno vetrovni dnevi. po prespani noči doma v postelji, ki se ne maje, ne škripa, ne visi in ni premajhna, si želim nazaj.

Škotska2 people like this post.


11 Responses to “Škotska”

 1. NICE!!

 2. W A W

  slike za dol past. lepe, spokojne, bistre…
  lepa je Škotska skozi tvoje oči

 3. Kakšna plaža … tudi če se ne moreš vreči v morje.

 4. super!mene škotska po irski letos,še čaka

 5. Fotogenična Škotska…

 6. Woooow, kok lepe fotke!! tok veličastna, lepa, zelena, gradovi kot v pravljicah…noro!!!

 7. WOW, kakšne fotke Eva! res je lepa Škotska skozi tvoje oči/objektiv!

 8. Madonca, tole pa mi je naredilo jutro!

 9. in še full on double rainbow!!!

 10. oleoledesign

  October 15th, 2010

  what a lovely pictures

 11. eva sardina

  October 15th, 2010

  thanks!
  hvala :)

Add Your Comment